İYTE Yaşam Merkezi’nden merhaba!

Üniversite öğrencileri için ideal yaşam alanları oluşturmak üzere, yurdumuzu 2014 yılında hayata geçirdik. Bu süre boyunca 8 yıl içinde yurdumuzda 4.500’den fazla üniversite öğrencisine hizmet verdik.
Alanında uzman, her an ulaşılabilen, çözüm odaklı ve profesyonel bir yurt yönetiminin bu bağlamda önemli olduğuna inanıyoruz. Her üniversite öğrencisinin hayalindeki özel yurt yaşamını öğrencilerimizin deneyimleyebilmesi için çalışmaya devam ediyoruz.

7/24 MUTLULUK NEDENLERİ

Videoyu oynat

Profesyonel Yurt Yönetimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarına anında çözüm bulabilmesi için yurtlarımızda 7/24 yönetici bulunduruyoruz.

Kameralı Güvenlik Sistemi

Yaşamın her alanında gerekli olan güvenlik konusunu çok önemsediğimiz için 55’ten fazla noktayı 7/24 güvenlik kamera sistemiyle takip ediyoruz.

Temizlik ve Sıcak Su

Öğrencilerimizin odaları haftada bir kez personelimiz tarafından temizleniyor, çarşaf, nevresim ve yastık kılıflarının düzenli şekilde değiştirilmesini sağlıyoruz. Tüm odalara 7/24 sıcak su hizmeti sağlıyoruz.

Kesintisiz İnternet

İnternet, günümüz insanı için ihtiyacın ötesinde, bir zorunluluk. İYTE Yaşam Merkezi’nde öğrencilerimizin özellikle akademik ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla kablosuz internet hizmeti sunuyoruz.