İYTE Yaşam Merkezi

Ev rahatlığı ve otel konforu bir arada.

Üçü kız ve ikisi erkek olmak üzere toplam beş blokta yer alan odalarımızın her birini özenle tasarlıyor, İYTE Yaşam Merkezi Yönetimi olarak, sıcak su, ısınma ve güvenlik gibi olmazsa olmaz ihtiyaçların, tüm öğrencilerin en doğal hakkı olduğunu çok iyi biliyoruz. Çünkü hizmet verirken öğrenci ve veli gözüyle düşünerek karar alıyoruz. Odalarımızın sıcak bir ev rahatlığında ve konforlu olmasını önemsiyoruz.

Başarılı bir eğitim hayatının temelini; sağlıklı ve iyi bir uyku düzeni oluşturur. Bu sebeple öğrencilerimize ortopedik yataklar sunuyoruz. 7 gün 24 saat sıcak su, haftada bir kere oda temizliği ve düzenli nevresim değişim hizmetiyle öğrencilerimizin düzenli hayatına katkı sağlıyoruz.  Kablosuz internet, etüt salonları, teknik servis, çamaşırhane ve ütü hizmeti gibi temel ihtiyaçlarını da aksatmadan edinmeleri için çalışıyoruz.

Çarşı alanımızda restoran, kafeler, alışveriş noktası (A101), ve kırtasiye hizmetlerini sunarak, bu hizmetleri kolayca ulaşılabilir kılıyoruz.

Sosyal Yaşam

Gerek odalarda gerekse iki ayrı etüt salonumuzla öğrencilerimizin verimli şekilde ders çalışacağı ortamlar yaratırken, boş zamanlarını verimli değerlendirmeleri gerektiğine inanıyoruz. Çoğunluğa hitap edebilecek etkinlikler planlayarak sağlıklı bir sosyal hayatı sağlamak için çalışıyoruz.

Profesyonel Yönetim ve 7/24 Güvenlik

İYTE Yaşam Merkezi Yönetimi olarak, öğrencilerimizin ihtiyacını karşılamak amacıyla, 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz.  Oda yerleştirmelerini yaparken aynı bölümde okuyan öğrencilerimizin aynı odada kalmasına öncelik veriyor, ortak noktalarını bularak keyifli bir yurt hayatı yaşamalarına katkıda bulunuyoruz.

Depreme dayanıklı ve en güncel yangın yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş binalarda 7/24 özel güvenlik ekibi, 55 farklı noktada bulunan güvenlik kameraları, manyetik kartla giriş-çıkış ve isteğe bağlı veli bilgilendirme sistemiyle; evinden, ailesinden ilk kez ayrılacak tüm öğrenciler için güvenli ve keyifli bir yuva olmayı amaçlıyoruz.